Realigro.biz.tr içinde satılık ev ilanlarına bakabileceğiniz dünya çapındaki ilk gayrimenkul arama motorudur Benin

Benin Satılık Emlak

Benin, Fransızca konuşan bir Batı Afrika ülkesidir. Vudu dininin doğduğu ülke olarak bilinir, daha yaygın olarak "vudu" olarak adlandırılır.

Doğuda Nijerya, kuzeyde Nijer ve Burkina Faso, batıda Togo ile sınır komşusudur.

Benin'de satılık bir mülk satın almadan önce ülkenin ekonomik durumunu bilmek gerekir.

Gine Körfezi'ne bakan ülkelerden biridir, fazla kaynağı yoktur ve bu nedenle Benin'in yaşam seviyesi oldukça düşüktür. Ekonomisi ağırlıklı olarak pamuk ihracatı ile bağlantılıdır. Benin'in sinir merkezi Porto-Novo ve Cotonou arasındaki kentsel alandır.

 Benin 12 bölüme ayrılmıştır, ancak nüfus neredeyse tamamen kıyı boyunca yoğunlaşmıştır; ana şehirler şunlardır: Cotonou, başkent Porto-Novo ve Godomey, Parakou ise bu bölgenin dışındaki en kalabalık şehir merkezidir.

Benin'de satılık emlak satın alarak yatırım yapmayı planlıyorsanız, yapacak en iyi şehirler şunlardır:

Fransızca ve Portekizce'yi birbirine karıştıran bir şehir olan Ouidah. Şehir, Cotonou'dan yaklaşık 40 km uzaklıktadır, ancak çok daha az karmakarışıktır.

Porto Novo, Benin'in başkenti ve eski Fransız başkenti Dahomey'dir. Bu şehirde güçlü bir Portekiz etkisi vardır ve Kraliyet Sarayı, bahçeler ve Porto Novo krallarının müzesi gibi çeşitli turistik mekanlarına sahiptir.

Abomey, bir zamanlar on yedinci yüzyıldan kalma yaklaşık 300 yıl boyunca antik Dahomey'in başkentiydi. Benin'de satılık mülklere yatırım yapmakla ilgileniyorsanız, Abomey'de UNESCO tarafından Dünya Miras Alanları ilan edilmiş kraliyet sarayları olduğunu bilmelisiniz.

Benin'de satılık mülkler açısından bir başka ilginç şehir, geçmişte köle trafiğinde önemli bir rolü olan Grand-Popo'dur. Şehir, Cotonou'ya arabayla yaklaşık bir saatlik mesafededir ve yoğun şehirden mükemmel bir hız değişimi sunar. Çok sayıda otel ve tatil köyü var ve plajlar dinlenmek ve tatilini geçirmek için harika bir yer.

Harita, fiyatların seyri ve istatistikler

İlgili gayrimenkul

Cod. 33680

Satilik Bina, Benin, Cotonou, Cotonou, CALAVI

23,219,400.00TRY
Satilik
Bina

544 m²
Abomey-Calavi'de bulunan satılık bina, sakin bir bölgede Benin başkenti Cotonou'ya 20 dakika uzaklıktadır. 5 katlı 48 oda ile 544 m²'lik bir bina, 16...
Cod. 5941

Satilik Villa, Benin, Cotonou, Cotonou, rue 6262 des prince

1,207,408.80TRY
Satilik
Villa

2780 m²
Ben de yakında satisfere daha ayrıntılı birlikte olmak bana ulaşın teşekkür 'El Dorado otel donatmak yakın evime villa satıldı
UNAVAILABLE
Harita, fiyatların seyri ve istatistikler
2005-2021 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Tercihler

    Realigro web sitesini daha iyi kullanmak için, dil, para birimi, metrekare veya sq ft için tercihlerinizi ayarlayın

    şimdi ayarlayın Bir daha gösterme
BB